Pranie rolet rzymskich

Admin Blog

Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne zadanie wymagające wzywania fachowca czy też korzystania ze specjalistycznych urządzeń piorących lub parownic.

okno z żaluzją

Rolety czy żaluzje ?

Admin Blog

Osłony okienne są zarazem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym elementem wnętrza, pozwalającym nadać aranżowanym pomieszczeniom preferowany styl i zadbać o odpowiedni poziom nasłonecznienia.

rolety okienne

Rolety – jaki rodzaj wybrać

Admin Blog

Rolety coraz częściej są stosowane do dekoracji okien, wypierają one tradycyjne firanki dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. 

Jakie karnisze wybrać do salonu?

Zafiro Blog

W karnisze inwestuje się głównie ze względów praktycznych. Mają one za zadanie podtrzymywać zasłony i firany. Jednak nie są one tylko kawałkiem tworzywa podtrzymującym zasłonę.

firany w sypialni

Firany do sypialni – aranżacje

Zafiro Blog

Współczesne firany niewiele mają wspólnego z tradycyjnymi ozdobami okiennymi. Najczęściej są wykonywane z organzy, woalu, tkanin wzorzystych lub haftowanych. Jakie firany będą najlepsze do sypialni?

Jakie firany do rolet dzień noc?

Zafiro Blog

W domu bardzo ważny jest odpowiedni wystrój okien. To on nadaje pomieszczeniom charakteru, a odpowiednio dobrane elementy wystroju, pozwolą na regulację ilości światła w pomieszczeniu. Od kilku lat rynek podbijają rolety dzień noc, które oferuje między innymi nasza firma. Jakie firany dobrać do rolet dzień noc?