Jakie firany do rolet dzień noc?

Zafiro Blog

W domu bardzo ważny jest odpowiedni wystrój okien. To on nadaje pomieszczeniom charakteru, a odpowiednio dobrane elementy wystroju, pozwolą na regulację ilości światła w pomieszczeniu. Od kilku lat rynek podbijają rolety dzień noc, które oferuje między innymi nasza firma. Jakie firany dobrać do rolet dzień noc?

Co to są za rolety i czym się charakteryzują?

to specjalne rodzaje rolet, które mają między innymi zastąpić żaluzje. Zwane inaczej są zebrami. Posiadają one naprzemienny wzór, który składa się z jednego ciemnego paska i jednego jasnego.

Możliwość regulacji roletami ma pozwolić na dobranie odpowiedniej dawki światła w pomieszczeniu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli w południe słońce razi osoby w pomieszczeniu, a także, gdy chcemy nieco rozświetlić dane miejsce.

Rolety mają duży wpływ na wygląd pomieszczenia, ponieważ dodają mu odpowiedniego charakteru. Dobrze dobrana kolorystyka, pozwoli wskazać, z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia. Kolory powiedzą także dużo o właścicielu. Spokojniejsze nadają się do sypialni, a mocniejsze barwy lepiej sprawdzą się w pokojach dziennych.

Jakie są główne zalety rolet dzień noc?

Przede wszystkim można wyróżnić trzy:

  • Swobodna możliwość regulacji dopływu światła,
  • Idealnie pasują do każdej aranżacji mieszkania,
  • Pozwolą uniknąć wścibskich spojrzeń z zewnątrz.

Rolety i firany świetnie ze sobą współgrają

Niektórzy, stojąc przed wyborem rolety a firany myślą, że muszą zdecydować się na jedno, ponieważ oba razem do siebie nie pasują. Jest to całkowita nieprawda. Odpowiednio dobrana kolorystyka, a także upięcie firan, znacznie upiększy wystrój. Firany przede wszystkim mają charakter upiększający i właśnie tę rolę w tej parze będą spełniały.

Do spokojnego pomieszczenia, idealnie wpasują się stonowane kolory. Roleta w odcieniach szarości czy beżu, świetnie będzie pasowała do białych rolet. Nie ma także problemu, jeśli pomieszczenie ma być trochę bardziej żywe. Wtedy do cieplejszych kolorów wystarczy dobrać firanę o odpowiednim wzorze.

Aby dobrze dobrać rolety do firan, można poprosić o pomoc pracowników naszego przedsiębiorstwa, którzy z chęcią pomogą w wyborze. Nasza firma łamie utarte schematy i pozwala popuścić wodze fantazji.

Firanki na wymiar oraz odpowiednie rolety, wytworzą w pomieszczeniu miłą atmosferę i sprawią, że bardzo miło będzie się tam przebywało.

Stwórz swój własny styl

Wystarczy wymarzyć sobie swój własny wzór i kolorystykę, a następnie zgłosić do nas, a my pomożemy w upiększeniu Twojego mieszkania. Dobre rolety i firanki, to przede wszystkim komfort przebywania w pomieszczeniu, a tego nie powinno w żadnym miejscu zabraknąć.

Udostępnij na: