Rolety rzymskie jako połączenie zalet zasłon i klasycznych rolet

Admin Blog

Wydaje Ci się, że klasyczne rozwiązania nie sprawdzą się w Twoim wnętrzu? Szukasz czegoś, co będzie nie tylko praktyczne, ale i naprawdę odmieni wygląd okna? Rolety rzymskie łączą w sobie zalety klasycznych rolet wolnowiszących z estetyką oraz funkcjonalnością tradycyjnych zasłon czy firan, bez konieczności montażu szyny sufitowej, karnisza bądź nie zawsze estetycznej maskownicy, za którą ukrywa się system zwijania.

Ponadczasowe zasłony, który model wybrać?

Admin Blog

Mogłoby się wydawać, że zupełnie nie pasują do współczesnych wnętrz. Nic bardziej mylnego! Zasłony to ponadczasowe i jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązanie, które znów coraz częściej gości w naszych domach.

Pranie rolet rzymskich

Admin Blog

Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne zadanie wymagające wzywania fachowca czy też korzystania ze specjalistycznych urządzeń piorących lub parownic.

okno z żaluzją

Rolety czy żaluzje ?

Admin Blog

Osłony okienne są zarazem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym elementem wnętrza, pozwalającym nadać aranżowanym pomieszczeniom preferowany styl i zadbać o odpowiedni poziom nasłonecznienia.

rolety okienne

Rolety – jaki rodzaj wybrać

Admin Blog

Rolety coraz częściej są stosowane do dekoracji okien, wypierają one tradycyjne firanki dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. 

Jakie karnisze wybrać do salonu?

Zafiro Blog

W karnisze inwestuje się głównie ze względów praktycznych. Mają one za zadanie podtrzymywać zasłony i firany. Jednak nie są one tylko kawałkiem tworzywa podtrzymującym zasłonę.

firany w sypialni

Firany do sypialni – aranżacje

Zafiro Blog

Współczesne firany niewiele mają wspólnego z tradycyjnymi ozdobami okiennymi. Najczęściej są wykonywane z organzy, woalu, tkanin wzorzystych lub haftowanych. Jakie firany będą najlepsze do sypialni?